خرید رپورتاژ خبر، رپورتاژ آگهی

چرا رپورتاژ آگهی؟چرا آینه؟!

انتشار اخبار خدمات و موفقیت‌های شرکت‌ها و سازمان‌ها در وب سایت‌ها و رسانه‌ های اجتماعی خبری یکی از مهم ترین موضوعاتی است که اکثرا از آن غـافل هسـتند و همین باعث نادیده گرفته شدن دستاوردهای آن مجموعه و در بلند مدت باعث افت جایگاه آن در میان مخاطبان خواهد شد همچنین انتشار اخبار شرکت در وب سایت‌های خبری تاثیر فراوانی در رتبه سایت و سئو آن دارد که یکی از عوامـل برتری بر رقبا محسوب می‌شود و به وفادارسازی و جلب اعتماد مخاطبان کمک بسیاری می‌کند.

از ایـن رو ما در آژانس تبلیغاتی آینه شبکه گسترده‌ و متنوعـی از برترین رسانه های ایران را بـرای انتشار رپورتاژ آگهی شما گرد هم آورده ایـم. با خرید رپورتاژ خبر آینه ساعت ها در زمان و تا ۲۰ % در هزینه ای شما صرفه جویی می شود. به علاوه مطمئن خواهید بود که مقاله شـما هم جذاب و هم از نظر سئو بهینه شده است.

امن ترین روش لینک سازی

محتوایی که برای شما در وب‌سایت های معتبر کشور قرار می‌دهیم هیچ‌وقت پاک نمی‌شوند. یعنی شما جایگاه دائمی در یک وب‌سایت خبری و پربازدید خواهید داشت که علاوه بر افزایش رتبه گوگل منجر به افزایش مقدار بازدید سایت تان خواهد شد.

بهترین ابزار روابط عمومی

همواره انتشار گزارش و دستاوردها در رسانه‌های خبری کشور چالش اصلی مجموعه‌ها بوده است؛ از همین رو به واسطه ارتباط آینه با بهترین خبرنگاران در حوزه‌های مختلف مدیران روابط عمومی سازمان‌ها و شرکت‌ها قادر خواهند بود محتوای حرفه‌ای را منتشر کنند.

مدرن ترین رویکرد بازاریابی

انتشار رپورتاژ آگهی و درج تبلیغ در وب‌سایت های معتبر با جذب بک لینک های قدرتمند و کارآمد جزء روش‌های نوین و موثر بازاریابی دیجیتال می باشد که با کمترین هزینه باعث شناخت و اعتماد بیشتر مشتریان به برند کسب و کارها می شود.

رپورتاژ آگهی های جذاب

%۹۲

نزدیک به ۹۲ درصد مخاطبین و خواننده های وب‌سایت های رسمی به دلیل اعتماد شان به رسانه های اینترنتی بر روی رپورتاژها کلیک خواهند کرد.

%۸۱

طبق آخرین گزارش های گوگل، نزدیک به ۸۱ درصد از خوانندگان رپورتاژهای خبری، اقتصادی، فناوری، خانواده، ورزشی، آموزشی از مطالعه محتوا آگهی که بصورت جذاب و سئو تولید شده لذت می‌برند و اعتمادشان نسبت به برند شما افزایش پیدا خواهد کرد.

%۷۵

بله! هنگام انتشار رپورتاژ آگهی در رسانه‌های رسمی، بیش از ۷۵ درصد افراد این وب سایت‌ها به بازدید از وب سایت شما تشویق می‌شوند.

۲۰۲۱

به پیشنهاد گوگل از سال ۲۰۲۱ با ارزش ترین محتوا، محتوا تولید شده و سئو و انتشار آن در وب سایت های معتبر برای ارزش گذاری است. این محتوا و کسب و کار های استفاده کننده را برای گرفتن بک لینک های معتبر تشویق کرده است؛ تا با ورودی های بیشتر در کنار محتوا جذاب تر در درجه بالاتری قرار خواهد گیرند.

رزرو و خرید رپورتاژ خبری
تاثیر رپورتاژ آگهی در گوگل
تبلیغات و تخفیف های ابری شبکه های اجتماعی و وب سایت ها

تبلیغات با پکیج‌های ابری

  • آژانس تبلیغاتی آینه برای رزرو و خرید رپورتاژ خبر (رپورتاژ آگهی) در وب‌سایت های معتبر کشور برای مشتریان خود پکیج های پیشنهادی موضوعی به همراه تخفیف های ویژه ای در قالب پکیج های ابری درنظر گرفته است.
  • باتوجه به ارتباط زیاد و مستمر با سایت های برتر ایران و خبرگزاری‌های رسمی و پرمخاطب چه درفضای وب و چه شبکه های اجتماعی وجود دارد، امکان استفاده از تبلیغات به‌شیوه پکیج‌های ابری میسر شده‌است؛ در این طرح که برای اولین‌بار اجرا می‌شود؛ انتخاب با شماست! کدام کانال؟! کدام صفحه؟! چه‌مقدارمخاطب؟! چه‌مقدارهزینه؟!
  • آینه برای توسعه شیوه‌های تبلیغاتی و جلب رضایت مشتریان امکانی را فراهم کرده ‌است که با آن بتوانید به صورت آنلاین از بین صدها سایت و کانال با موضوعات مختلف بسته به نیاز خود گلچین کنید تا سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر به خواسته خود برسید؛ امکانی فوق‌العاده که ما و شما را از دیگران متمایزمی‌کند.

۰

روز تجربه کار با پکیج ابری

۰

+

رسانه‌ قابل انتخاب

۰

مشتری پکیج ابری

۰

+

تبلیغ ابری انجام شده