تبلیغات در اینستاگرام

Instagram

شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام با ابزارهای تعاملی که در اختیار کاربران خود قرار داده طیف وسیعی از کاربران را هدف گرفته به همین خاطر تبلیغات در اینستاگرام با هدف رشد کسب و کارها باید هوشمند و مطابق الگوریتم‌های اختصاصی باشد. اینستاگرام درحال‌حاضر برترین شبکه اجتماعی ایران بوده و جایگاه ویژه‌ای در میان قشر جوان جامعه دارد همچنین امکان شبکه‌سازی پست‌ها با #هشتگ و لایک و کامنت محیط آنرا جذاب‌تر کرده‌است.

سفارش آنلاین

تبلیغات هوشمند در اینستاگرام

پست های جذاب

اصل اول: «محتوا پادشاهی می‌کند». بهره‌گیری از پست های جذاب و کاربردی متناسب با مخاطب و زمان انتشار اصل اول تبلیغات است.

influencer page in insta

تبلیغ در پیج‌های بزرگ

کمپین تبلیغات شما را بطور هدفمند در معتبرترین صفحات منتشر خواهیم کرد برای سفارش آنلاین و تماس با آیدی آینه در اینستاگرام هم اکنون اقدام کنید.

طراحی تم اختصاصی

یکی دیگر از خدمات نوین آینه طراحی تم اختصاصی برای پیج شماست. تم اختصاصی پیج‌های اینستاگرامی لوگو و المان کسب و کار در ذهن مخاطبین است.

هشتگ در تبلیغات اینستاگرام

#هشتگ

تولید یا انتخاب هشتگ پروسه‌ای هوشمند است؛ با بررسی روزانه پیج‌ها و تحلیل هوشمند کاربران پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

آموزش استوری‌ مکمل و موثر

استوری‌ مکمل و موثر

اولین فاکتوری که ما و شما را از بقیه متمایز کرده است استفاده از استوری‌های مکمل پست‌ها و با طراحی جذاب می‌باشد؛ بعد از جذب فالوور ما شما را تنها نمی‌گذاریم.

تبلیغات بازدیدی

برای تیزر تبلیغاتی خود، یک کمپین گسترده اینستاگرامی راه اندازی کنید و به ازای هر بازدید یک هزینه کوچک بپردازید.. برای طراحی کمپین خود هم اکنون اقدام کنید.

پیج های معتبر اینستاگرام

برترین پیج های اینستا

انحصار انتشار تبلیغات در معتبرترین رسانه های کشور در اختیار آژانس تبلیغاتی آینه است. خبرگزاری فارس | پایگاه خبری تابناک |ورزش ۳ | روزنامه پیروزی | دکترسلام | عقیق | عصرایران و..

گزارش‌های قابل استناد

گزارش‌های قابل استناد

گزارش‌های دقیق از میزان مشاهده و نفوذ تبلیغات در میان مخاطبان؛ مهمترین مزیت آینه است. شما با استفاده از این گزارش‌ها به‌راحتی رفتار مخاطبان را بررسی کنید.

چیزی که مردم می‌گویند

تجربه درخشان کارهای ما

انتخاب زمان و نحوه انتشار تبلیغات و همچنین گزینش از میان هزاران پیج اینستاگرامی برای یافتن بهترین آنها، نیازمند تجربه و تخصص است که آژانس آینه در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

پیج های خبری
۵۱رسانه
پیج های ورزشی
۵۷رسانه
پیج های اطلاعات عمومی
۷۵رسانه
پیج های سرگرمی
۶۸رسانه
پیج های مذهبی
۴۷رسانه
پیج های پزشکی و سلامت
۵۳رسانه
پیج های خانواده و بانوان
۸۵رسانه
پیج های ویدئو و موسیقی
۱۰۰رسانه
تبلیغات و تخفیف های ابری شبکه های اجتماعی و وب سایت ها

تبلیغات با پکیج‌های ابری

  • آژانس تبلیغاتی آینه برای تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی برای مشتریان خود سه طرح تبلیغ ۲۴ ساعته و تبلیغ گسترده و تبلیغات ابری را درنظر گرفته است.
  • باتوجه به ارتباط زیاد و مستمر با کانال‌ها و خبرگزاری‌های رسمی و پرمخاطب، امکان استفاده از تبلیغات به‌شیوه پکیج‌های ابری میسر شده‌است؛ در این طرح که برای اولین‌بار اجرا می‌شود؛ انتخاب با شماست! کدام کانال؟! کدام صفحه؟! چه‌مقدارمخاطب؟! چه‌مقدارهزینه؟!
  • آینه برای توسعه شیوه‌های تبلیغاتی و جلب رضایت مشتریان امکانی را فراهم کرده ‌است که با آن بتوانید به صورت آنلاین از بین صدها کانال و صفحه با موضوعات مختلف بسته به نیاز خود گلچین کنید تا سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر به خواسته خود برسید؛ امکانی فوق‌العاده که ما و شما را از دیگران متمایزمی‌کند.

۰

روز تجربه کار با پکیج ابری

۰

+

رسانه‌ قابل انتخاب

۰

مشتری پکیج ابری

۰

+

تبلیغ ابری انجام شده