پرسش‌های متداول

قوانین و مقررات درج آگهی تبلیغاتی

توافقنامه ثبت تبلیغات و آگهی

استفاده از خدمات آژانس تبلیغاتی آینه به معنای آگاه بودن، پذیرش قوانین و مقررات و التزام به شرایط و تعهدات مندرج در این توافقنامه از سوی مشتری و ناشر تلقی می‌شود.
بیشتر بخوانید
با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

خجالتی نباشید! پرسش‌های متداول خود را بپرسید؛ ما همیشه آماده هستیم تا نگرانی‌های شما را برطرف کنیم پس اگر سوالی دارید یا به مشکلی برخورد کردید، شما می توانید با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید.
بیشتر بخوانید

۰

+

مخاطبان شما در شبکه های اجتماعی

با توجه به روند رو به رشد کسب و کار های آنلاین و مجازی امروزه حضور در دنیـای بزرگ تبلیغات برای هر شرکت و کسب و کاری بعنوان یک پارامتر ویژه محسوب می گردد. از تبلیغات تلویزیونی و بیلبورد‌های شهری گرفته تا پخش تراکت همه راهکارهایی برای معرفی شما هستند. در کنار همه این رسانه‌ها، فضای مجازی نیز بستری قدرتمند است که اگر به درستی به آن ورود کنید، دنیای گسترده‌ای به روی شما گشوده خواهد شد.
حضور بیش‌از ۴۰ میلیون کاربر ایرانی در کنار قدرت نفوذ بالای شبکه‌های اجتماعی و هزینه پایین از نقاط قوت این نوع تبلیغات به شمار می‌رود.

خدمات تبلیغاتی آژانس تبلیغاتی آینه

مشاوره های تخصصی | تولید محتوای حرفه ای | تبلیغات انبوه در تلگرام | تبلیغات سریع در اینستاگرام | رپورتاژ خبری در وب‌سایت ها | تبلیغات گسترده در پیام‌رسان های داخلی | طراحی و اجرا کمپین های تبلیغاتی برای مراکز فرهنگی، آموزشی و صنعتی | تولید گزارش های دقیق و قابل استناد

کلیه محتواهای تایید شده و قابل انتشار اعم از اشخاص، شرکت‌ها، مراکز آموزش و فرهنگی و استارت آپ‌ های کوچک و بزرگ می‌توانند از خدمات آژانس تبلیغاتی آینه مانند درج رپوتاژ خبر(رپورتاژ آگهی) در وب‌سایت‌های رسمی، پست‌های تبلیغاتی در بیش از ۱۴۸ کانال تلگرامی برتر و هزاران کانال پرمخاطب، تبلیغات اینستاگرامی در بیـش از ۱۵۱ پیج برتر و صدها پیج پرمخاطب، همچنیـن تبلیغات در پیام‌رسان های داخلی (پیام‌رسان ایتا، روبیکا و سروش) استفاده کنند.

کارشناسان ما در آژانس تبلیغاتی آینه با سابقه‌ی اجرای بیش از ۱۰۰۰ کمپین تبلیغاتی آماده‌ی ارائه‌ی پکیج های متنوع و گسترده با توجه به نوع محتوای شما برای اجرای تبلیغاتتان هستند.

با مراجعه به صفحه اول سایت و کلیک بر روی لینک سفارش آنلاین که در بالا صفحه قرار دارد، وارد بخش سفارش آنلاین خواهید شد (همچنین می توانید با آدرس https://ayneads.com/store مستقیم به صفحه سفارش آنلاین وارد شوید).

برای آشنایی با روند ثبت نام در آژانس تبلیغاتی آینه محتوای زیر را مشاهده کنید:

آژانس تبلیغاتی آینه مجری انحصاری تبلیغاتی خبرگزاری فارس، تابناک، تبیان، فارس پلاس، نبض بورس، تیترشهر می‌باشد که با مراجعه به بیوگرافی کانال‌ تلگرامی رسانه‌ها، آیدی آژانس تبلیغاتی آینه به نشانی Ayne_ads@ بعنوان مجری تبلغات در فضای مجازی قابل مشاهده است.

ساخت کمپین تبلیغاتی

یک قانون مهم بـرای موفق بودن کمپین های تبلیغاتی، نمایش تبلیغات مناسب به مخاطبان هدف در بهترین زمان است. اجرای کمپین‌های تبلیغات آنلاین، نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و یک شبکه تبلیغاتی خوب است.

آینه، پلتفرم تبلیغات آنلاین در فضـای وب‌سایت‌های معتبر ایرانی اسـت که تاکید بر تبلیغات سریع و هوشمند دارند. به منظور افزایش فروش و یا جذب مخاطب، به استراتژی‌ بازاریابی مناسب و کمپین تبلیغاتی جذابی نیاز دارید که برای دسترسی به آن ما مشاوره های تخصصی و آنلاینی را برای شما درنظر گرفته ایم. برای آشنایی با روش طراحی نمونه کمپین های تبلیغاتی ما بلاگ زیر را مطالعه کنید.

محتوا پادشاه است

تولید محتوای مرتبط و ارزشمند کار آسانی نیست و زمان و هزینه زیادی را می طلبد. اما از یاد نبریـد که یک محتوای خوب منجر به این خواهد شد که مخاطب لحظه‌ای توقف کند، بخواند، فکر کند و… به‌شکلی متفاوت رفتار کند. روش های زیادی بـرای تولید محتوا وجود دارد همچنان که خود محتوا نیز از تنـوع زیادی برخوردار است. ما برای رسیدن به نتیجه مطلوب کمپین های تبلیغاتی شما پیشنهاد های تولید محتوا جذابی داریم که می‌توانید از طریق بخش تماس با ما موضوع کسب و کار و نوع مخاطب و زمان انتشار را با ما در جریان قرار دهید. برای اینکه با بازاریابی محتوا بیشتر آشنا شوید و مفهوم آن را بهتر درک کنید پیشنهادمیکنیم بلاگ زیر را بخوانید.

گزارش های دقیق و جذاب

مهم‌ترین برتری آژانس تبلیغاتی آینه، بخش خدمات گزارش‌های آنلاین می‌باشد. گزارش‌های ما، قابل استناد بوده و برای شرکت و کسب و کارهایی که نوع رفتار مخاطب برای‌شان اهمیت دارد بسیار مناسب است.

گزارش‌های تبلیغاتی، کاملا دقیق، با طراحی زیبا، قابل ارائه در سازمان‌ها و نهادهای رسمی بوده و بهینه شده است. بخش های مختلفی از ارزیابی رفتار مخاطب، میزان مشاهده، هزینه کلیک، مقدار نفوذ تبلیغات، نقاط قوت و ضعف کمپین تبلیغاتی وجه متمایز گزارش جذاب آینه می باشد. برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم نمونه گزارش های تبلیغاتی را مشاهده بفرمایید.

با شماره ۶۶۸۶۱۱۰۶-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به Ayne.ads@gmail.com ایمیل بزنید.

سوالی دارید که در لیست پرسش‌های متداول و.. وجود ندارد؟ آن را با ما در میان بگذارید.

تبلیغات پر بازده تلگرام