پیام‌رسان های ایرانی

پیام‌رسان های ایـــــرانی

وفاداری ایرانیان به پیامرسان‌های ایرانی ایتا، روبیکا و سروش در بازار جهانی این حوزه بسیار ستودنی و قابل توجه است به طوریکه بیش از ۱۰ درصد ایرانیان در حال حاضر روزانه از این پیامرسان‌ها استفاده کرده و آنها را بستر ارتباطی خود قرار داده اند. تبلیغات در پیام‌رسان‌های ایرانی (ایتا، روبیکا و سروش) از این جهت اهمیت دارد که بازدهی آن نسبت به تعداد بازدید کننده و هزینه، بسیار بالاست و این میزان بازدهی در هیچ شبکه اجتماعی خارجی وجود ندارد.

سفارش آنلاین
تبلیغات در پیام‌رسان های ایرانی
شبکه های اجتماعی ایرانی

تبلیغات حرفه‌ای در پیام‌رسان های ایرانی

تبلیغات انبوه در شبکه های اجتماعی

تبلیغات گسترده

تبلیغات انبوه و گسترده در شبکه‌های اجتماعی داخلی امکانی فوق‌العاده برای کسب و کارها و سازمان‌ها است که با انتشار پست‌های جذاب، بازدید بالایی دریافت کنند.

تبلیغات در رسانه های معتبر و رسمی کشور

تبلیغ در کانال‌های معتبر

کمپین تبلیغاتی شما را بطور هدفمند در معتبرترین کانال های ایتا، روبیکا، سروش و بله منتشر خواهیم کرد برای سفارش آنلاین تبلیغات در پیام‌رسان‌های ایرانی هم‌اکنون اقدام کنید.

طراحی کمپین های تبلیغاتی

کمپین‌های تبلیغاتی

برای افزایش بازدهی تبلیغات و متناسب با کسب و کار و نیاز سازمان‌ها، کمپین‌های تبلیغاتی در پیام‌رسان های داخلی ( ایتا، روبیکا، سروش، بله) طراحی و منتشر می‌شود.

وفاداری مشتریان

مخاطبین وفادار

مخاطبین یکتا و منحصر به فرد در شبکه های اجتماعی داخلی نقطه کانونی برای کسب و کارها به‌شمار می‌رود. چراکه میلیون ها مخاطب وفادار روزانه تبلیغات شما را می‌بینند.

نرخ کلیک بالای پیام‌رسان های ایرانی

High CTR

نرخ کلیک در پیام‌رسان‌های ایرانی (ایتا، روبیکا، سروش و بله) بسیار مناسب است بطوریکه میانگین CTR محاسباتی سی درصد بیشتر از سایر پیام‌رسان‌ها می‌باشد.

بازدهی بالا تبلیغات در پیام‌رسان های داخلی

بازدهی بالا

با توجه به تعرفه‌های تبلیغاتی معتبرترین کانال‌های ایتا، روبیکا، سروش و بله، بازدهی انتشار پست‌ها (نسبت هزینه به بازدید کمپین‌های تبلیغاتی) بسیار مناسب است.

پیج های معتبر اینستاگرام

برترین کانال‌های ایرانی

انحصار انتشار تبلیغات در معتبرترین رسانه‌های کشور در اختیار آژانس تبلیغاتی آینه است. خبرگزاری فارس | پایگاه خبری تابناک |تبیان | رجانیوز | دکترسلام | فارس پلاس | و..

گزارش‌های قابل استناد

گزارش‌های قابل استناد

گزارش‌های دقیق از میزان مشاهده و نفوذ تبلیغات در میان مخاطبان؛ مهمترین مزیت آینه است. شما با استفاده از این گزارش‌ها به‌راحتی رفتار مخاطبان را بررسی کنید.

چیزی که مردم می‌گویند

تجربه درخشان کارهای ما

انتخاب زمان و نحوه انتشار تبلیغات و همچنین گزینش از میان صدها صفحه و کانال شبکه اجتماعی ایتا، روبیکا و سروش برای یافتن بهترین آنها، نیازمند تجربه و تخصص است که آژانس آینه در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

مخاطبین شما در ایتا
۲۰۰۰۰۰۰عضو
مخاطبین شما در سروش
۳۰۰۰۰۰۰عضو
مخاطبین شما در روبیکا
۲۵۰۰۰۰۰عضو
تبلیغات انجام شده در ایتا
۵۱۰تبلیــغ
تبلیغات انجام شده در سروش
۵۳۰تبلیــغ
تبلیغات انجام شده در روبیکا
۴۳۰تبلیــغ
کمپین‌های سفارشی در کلیه پیام‌رسان‌های داخلی
۲۲۰کمپین
تبلیغات و تخفیف های ابری شبکه های اجتماعی و وب سایت ها

تبلیغات با پکیج‌های ابری

  • آژانس تبلیغاتی آینه برای تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی برای مشتریان خود سه طرح تبلیغ ۲۴ ساعته و تبلیغ گسترده و تبلیغات ابری را درنظر گرفته است.
  • باتوجه به ارتباط زیاد و مستمر با کانال‌ها و خبرگزاری‌های رسمی و پرمخاطب، امکان استفاده از تبلیغات به‌شیوه پکیج‌های ابری میسر شده‌است؛ در این طرح که برای اولین‌بار اجرا می‌شود؛ انتخاب با شماست! کدام کانال؟! کدام صفحه؟! چه‌مقدارمخاطب؟! چه‌مقدارهزینه؟!
  • آینه برای توسعه شیوه‌های تبلیغاتی و جلب رضایت مشتریان امکانی را فراهم کرده ‌است که با آن بتوانید به صورت آنلاین از بین صدها کانال و صفحه با موضوعات مختلف بسته به نیاز خود گلچین کنید تا سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر به خواسته خود برسید؛ امکانی فوق‌العاده که ما و شما را از دیگران متمایزمی‌کند.

۰

روز تجربه کار با پکیج ابری

۰

+

رسانه‌ قابل انتخاب

۰

مشتری پکیج ابری

۰

+

تبلیغ ابری انجام شده