درباره “آژانس تبلیغاتی آینه” بیشتر بدانید

آژانس تبلیغاتی آینه با نگرشی نو و خلاقانه در تبلیغات و ارتباطات بازاریابی همراه با کادری مجرب و حرفه ای از سال ۱۳۸۸ ارائه دهنده راهکارهایی نوین و موثر در جهت رشد و تعالی تبلیغات و فروش شرکت ها و نهاد های مختلف می باشد.
در آینه، ما یک سرویس همه جانبه برای بازاریابی در موبایل و شبکه های اجتماعی برای شما آماده کرده ایم. با آینه هم هزینه های شما برای تبلیغ کمتر می شود، هم اثرگذاری و مقدار بازدید تبلیغات شما بیشتر!

آژانس تبلیغاتی آینه و گزارش های جذاب و قابل استناد
 • فقط کافیست اولین قدم را بردارید…
 • تولید محتوای حرفه‌ای
 • تبلیغات پیامرسان تلگرام
 • تبلیغات شبکه اجتماعی اینستاگرام
 • تبلیغات پیامرسان های ایرانی
 • تولید و طراحی گزارش ارزیابی برند و بازدهی تبلیغات

چرا تبلیغات در فضای مجازی؟ چرا آینه؟!

اگرچه امروزه بسترهای متنوع بسیاری برای تبلیغات وجود دارد که هرکدام ویژگی‌های مثبت و منفی خود را دارد؛ اما می‌توان ادعا کرد که بهترین شیوه تبلیغات همچنان تبلیغات چهره به چهره و تعاملی است که بیشترین بازدهی را دارد. امروزه به لطف فضای مجازی متشکل از وب سایت‌ها و شبکه های اجتماعی یک شبکه تعاملی بسیار گسترده بین عموم مردم ایجاد شده است و عده زیادی روزانه زمان قابل توجهی را در فضای مجازی به خصوص شبکه‌های اجتماعی در تعامل با یکدیگرند.
شناخت فضای مجازی و آشنایی با راهکارهای تبلیغاتی این بستر کمک فزاینده‌ای برای رشد برندها خواهد داشت و فعالیت مستمر می‌تواند جایگاه برندها را در گذر زمان محفوظ نگه دارد اما همه اینها مستلزم کسب تخصص و دانش فعالیت در این محیط می باشد. آژانس تبلیغاتی آینه به واسطه سابقه چندین ساله خود در تبلیغات فضای مجازی و تجربه کار با مجموعه‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک و همچنین به واسطه برخورداری از همکاران متخصص در حوزه رسانه و تبلیغات قادر است کارآمدترین مشاوره‌ها و خدمات تبلیغاتی در فضای مجازی را ارائه دهد.
 • دانش عالی در زمینه آخرین تکنیک ها و تکنولوژی ها
 • ارائه کیفیت برتر و قیمت مناسب در جهت رضایت مندی مشتریان
 • سرشار از ایده های تازه و روش های ناب
 • پشتیبانی ۲۴/۷ برای تمامی مشتریان
 • تولید و طراحی گزارش ارزیابی برند و بازدهی تبلیغات

ماموریت آینه

ارائه مشاوره های خلاقانه

حضور افرادی سخت‌کوش و با نگرش خلاقانه و به‌واسطه سابقه چندین ساله در تبلیغات فضای مجازی کارآمدترین مشاوره‌ها و خدمات تبلیغاتی در فضای مجازی را ارائه دهیم.
افزایش سهم بازار مشتریان

همواره بالا بردن سهم بازار مشتریان و کسب و کارهای کوچک و بزرگ در اولویت ماست، رشد بیشتر و جایگاه بالاتر آنها موجب تعالی ما خواهد شد.
ارائه خدمات مطلوب

جهت جلب رضایت مشتریان، تمام تلاش ما ارائه خدمات مطلوب در همه زمینه هاست البته با رعایت سه اصل، خلاقیت، دقت و سرعت در اجراست.
گزارش مستمر و بروز و دقیق

ما خود را موظف به ارائه گزارش های مستمر و بروز میدانیم تا با تحلیل نتایج گزارش ها بتوانید تحلیل درست و دقیقی از نتیجه کار رقم بزنید.

۰

+

تعداد ناشران

۰

+

مشتری راضی

۰

+

جامعه مخاطبین شما

۰

+

روز تحربه کاری

دیدگاه مشتریان

تیم درخشان ما

کاظم بهرامی

مدیر حسابداری

سمانه مدیری

قائم مقام

مسعود شهبازی

مدیرعامل

مرجان صوفی

تولید محتوا